Sieť energie pre Váš elektrobicykel
Výsledky vyhľadávania

Postup

UPOZORNENIE

Už pri odchode z domu je dôležité uvedomiť si, že v prípade, že si chcete nabiť svoju baterku na nabíjacom bode ebajk connect, vezmite si so sebou kľúč k baterke, aby ste ju mohli odpojiť od elektrobicykla. Poskytovatelia ubytovania a služieb, ktorí sú partnermi siete ebajk connect, túto službu poskytujú zdarma a nezodpovedajú za prípadné škody na baterke, spôsobené dobíjaním.

Spôsob nabíjania bateriek ponúkame na dvoch platformách- nabíjanie odovzdaním baterky personalu zariadenia a nabíjanie na stojane :

1. Svoju baterku odovzdáte personálu / čašníkovi, obsluhe bufetu, alebo na recepcii /, ktorí vám vydá plastový krúžok s číslom / to isté číslo bude gumičkou pripojene aj k vašej baterke /. Čas potrebný pre nabíjanie môžete tráviť oddychom, alebo občerstvením pri komunitnej zábave. Ak je baterka pre vás dostatočne nabitá, výmenou za plastový krúžok s čislom,vám ju personál odovzdá späť a môžete pokračovať vo svojch zážitkoch na ebajku.

V nabíjacích bodoch ebajk connect sú štandardne k dispozícií originálne nabíjačky Bosch a Yamaha od dodávateľa ebajk- Svet elektrobicyklov. Poskytovatelia, ktorí nie sú našimi partnermi, ale využívajú sieť nabíjacích bodov ebajk connect, sú na www označení ako „negarantovaný“. V tomto prípade vám doporučujeme, aby ste si overili dostupnosť a typ nábijačiek pre konkrétny nabíjací bod.

2. V interiéri je inštalovaný stojan s príslušnými nabíjačkami. Podľa typu baterky si vyberiete zodpovedajúci voľný slot s káblom od nabíjačky, napojíte nabíjačku k baterke a uložíte ju na stojan.

V tomto prípade doporučujeme, mať baterku na dohľad, nakoľko personál zvyčajne nie je schopný kontrolovať a identifikovať, komu baterka patrí a teda nie je zodpovedný za jej zámenu, alebo odcudzenie. V momente, keď chete pokračovať v jazde, alebo už máte baterku nabitú, zoberte si ju, umožnite tak nabíjanie ďalšiemu ebajkerovi a vy môžete pokračovať vo svojich ebajkových zážitkoch.

Porovnaj zoznamy