Sieť energie pre Váš elektrobicykel
Výsledky vyhľadávania

Čo je ebajkconnect

ebajk connect je sieť nabíjacích bodov/staníc  pre elektrobicykle s doplnkovými službami (podľa možností občerstvovacieho zariadenia/bufetu). Sieť je zastrešená web aplikáciou pre ľahšie vyhľadávanie a prehľadné informácie. Systém je podporovaný centrálnou propagáciou a spoločnými marketingovými akciami. Nabíjacie body sú prevádzkované partnermi systému. Nabíjanie u partnerov je bezplatné. Štandardne sú podporované systémy Bosch, Yamaha – small connector a postupne pribúda aj miest s nabíjačkami Shimano.

ebajk connect vznikol v roku 2016 so spoločnej aktivity občianskeho združenia e-DNA – Elektromobilita v krvi a na elektrobicykle špecializovanej obchodno-servisnej siete ebajk – Svet elektrobicyklov, ako prvá sieť takéhoto druhu na území centrálnej Európy.

Prvá stanica bola otvorená ešte v tomto roku v Jury pri Bratislave a do konca roku boli v prevádzke stanice na 10 miestach. Dnes sa môžete so sieťou ebajkconnect stretnúť na celom území Slovenska.

Komunita ebajk cyklistov narastá a tak je povinnosťou skutočných podporovateľov elektromobility budovať aj zázemie vo forme nabíjacích staníc na obľúbených miestacha a cyklochodníkoch. Existencia bodov na známych trasách je dôležitá pre pocit istoty všetkých, ktorý svoje elektrobicykle s asistenciou elektromotorov využívajú maximálne.

Porovnaj zoznamy